KISS ME Долго Pendant Ѓердан Популарни Зелено и Розова Акрилик Монистра Ѓердани за Жените Мода Накит
Ново - 10 %

KISS ME Долго Pendant Ѓердан Популарни Зелено и Розова Акрилик Монистра Ѓердани за Жените Мода Накит

Залиха
DEN 295.20
DEN 266.00
Износот:


Производ Стил : KISS ME Долго Pendant Ѓердан Популарни Зелено и Розова Акрилик Монистра Ѓердани за Жените Мода Накит Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Смола,,Цинк Легура Боја Опции : Зелено и Розова Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Тип на Производ : xl00525b

Декларираните карактеристики

Должина:
78CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
xl00525b
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Pendant Големина:
13.5 cm
Производство име :
Зелено и Розова Акрилик Монистра Ѓердани за Жени
боја:
Зелено И Розова Ѓердан
Материјали:
Смола,,Цинк Легура
Тежина:
56g
клучни зборови:
долг ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
долго pendant ѓердан
Должина:
78cm

Поврзани производи