2017 Нови Сина Мермер Магнет СТП прекривачот за Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3 449 558 Случај 6 инчен Ebook Таблета Случај Кожа Случај

2017 Нови Сина Мермер Магнет СТП прекривачот за Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3 449 558 Случај 6 инчен Ebook Таблета Случај Кожа

Залиха
DEN 1056.00
Износот:

Магнет СТП прекривачот за Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3 449 558 Случај 6 инчен Ebook Таблета Случај Кожа Случај

Декларираните карактеристики

Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
За Kindle Paperwhite 1 2 3 / поттикне 558 / поттикне 499 / поттикне Патување
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Флорални
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Материјал:
PU
Бренд Име:
newcool
Функција:
Анти-Прашина
боја:
Како се покаже слика
Compatiable модел 1:
За Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3
Compatiable модел 2:
За вид 558
Compatiable модел 3:
За поттикне 499 /Патување
Функција:
Подарок за љубителите , девојки , дете , роденденски подарок , подарок chrismas
Функција:
Smart Magnitic Кожа Случај

Поврзани производи