Новиот Мини Преклопен Нож Комунални кампување Нож Отворено опстанок тактички спасување страна tools преносни Копче Нож

Новиот Мини Преклопен Нож Комунални кампување Нож Отворено опстанок тактички спасување страна tools преносни Копче Нож

Залиха
DEN 57.12
Износот:


Мини Преклопен Нож Комунални кампување Нож Отворено опстанок тактички спасување страна tools преносни Копче Нож Должина : 11.5 CM должина на Ножот : 5 CM Затворени : 7 CM Сечилото материјал : 420 нерѓосувачки челик Тежина : околу 20 грама

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Број На Модел На:
GJ0626-01
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
боја:
црна/сребрена
Должина:
11.5 cm
Должина На Ножот:
5cm
затворен:
7cm
Тип:
Кампување Нож

Поврзани производи