CucKooDo Тенок Виткање Стојат Покрие Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 2017 Ослободување T380/T385 со Авто се Разбудам на Спиење Функција
Ново - 20 %

CucKooDo Тенок Виткање Стојат Покрие Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 2017 Ослободување T380/T385 со Авто се Разбудам на Спиење

Залиха
DEN 431.52
DEN 345.00
Износот:


1. Случај Наменета Само се вклопува во Новиот Samsung Galaxy Tab 8.0 ( 2017 Порака) T380/T385 ; ќе не одговара стара верзија на samsung galaxy tab 8.0 T350 / T355 и други таблета модели. 2. На предната маска лесно да се свитка врати како стојат со ПОВЕЌЕ АГЛИ на ГЛЕДАЊЕ кој поддршка можете да уживате во пишување, испраќање, игри и видео гледа 3. Премиум СТП кожа ентериер и моден дизајн со меки внатрешни работи да ги заштити вашите уреди од паѓа, гребнатини, нечистотија и валкано. 4. Случајот со прецизно отсекување на испис кој лесно пристап до сите порти и контроли и да им овозможи пристап до Полнење Порта, додека во случајот. 5. Ве молиме љубезно го изберете вистинскиот случај кој се вклопи во вашиот уред пред да направите нарачка. Кога не можете да бидете сигурни дека она што го моделот на вашиот уред и да е, се чувствуваат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите вашиот уред фотографија, ние ќе ви каже на големината.

*Било какви прашања или dissatisfactions, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку
*Али порака или услуги на клиентите е-Маил, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Сите предмети ќе се организира превозот од Кина, воздухот-mail по 24hour расчисти исплата.
*Ако не можете да ги купите во нашата продавница, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници.
*Увозни давачки, даноци и други давачки што се купувачот одговорност, не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Ве молиме проверете ги тарифа во локалните Обичаи.
*Следење На No. ќе се стави во веб страница; тоа може да биде корисно по една недела. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас.
*Време на испорака варира поради различни земји и други фактори. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена, во некои земји може да имаат потреба од 10-20 работата екстра. Сепак, ние ќе ги испрати сите елементи како што е брз како што можете да.
*Ако објекти се во лоша состојба кога пристигна, ние ќе го препрати до вас или наплата; Ако само не ми се допаѓа објектот, тоа би можело размена, исто така, се врати во рок од 7 дена, во меѓувреме треба да плаќаат за превозот назад. На враќање мора да се заврши со оригиналното пакување (производителот кутија, Styrofoam, пластични кеси, итн.) и сите додатоци, пакување се лизга и ознаки.
* * * Во случај да сте го чекаше вашата нарачка над 60 дена (од денот на плаќање направени), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да организира испраќање или наплата.
*Задоволство на клиентите е јадрото на нашиот успех. Вашето мислење е многу важна за нас.
Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. И ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Очекуваме вашиот Позитивен Фидбек За Сите НСД со 5 ѕвезди Резултат
Ви благодариме!!!

Декларираните карактеристики

Стил:
Моден
Бренд Име:
CucKooDo
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Материјал:
PU
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab 8.0 инчен 2017 СМ-T380 / СМ-T385 Таблета
Должина:
8.1inch
Пакет:
No
Број На Модел На:
93411
Функција:
Капка отпор,Мека,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
3.2inch

Поврзани производи