Извезена Африкански Чипка Ткаенина 2018 Висока Класа Чипка Со Камења И Бисери На Нигериската Африкански Guipure Кабелот Чипка Ткаенина 939
Ново - 5 %

Извезена Африкански Чипка Ткаенина 2018 Висока Класа Чипка Со Камења И Бисери На Нигериската Африкански Guipure Кабелот Чипка

Залиха
DEN 2688.00
DEN 2554.00
Износот:


Добредојдовте на kalume продавница
ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,kalume01 сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ТКАЕНИНА за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.
Уживајте во вашата шопинг време во kalume1
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% памук
Ширина : 50"/51"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
kalume
Број На Модел На:
939
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
Ширина:
50/51
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Поврзани производи