7 Полирање Шанса Чистење Сунѓерот Влошки Set + М14 Тема За Автомобил Полирач Лесно да се Замени
Ново - 20 %

7 Полирање Шанса Чистење Сунѓерот Влошки Set + М14 Тема За Автомобил Полирач Лесно да се Замени

Залиха
DEN 899.04
DEN 719.00
Износот:


Функција
1.Поединечно полиран директна употреба,лесно може да го замени.
2.Може да се мијат, повторна употреба, за да се намалат трошоците, економичен.со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро
полирање ефект.
3.Полирање пред постапката може да се справи со трагите.
4.Напредни производна технологија, одличен избор, волна е мека и еластична, природно крзно крзно во полирање
процес, не се пролева, е природен еко-пријателски материјал.
Спецификации :
Количина : 11pcs
Сунѓерот Влошки Дијаметар :
180mm/7 инчен
Боја : црна& портокал &Жолта&White&Сина
Материјал : сунѓер,волнени
Пакетот вклучува :
1 x лепило backer подлога
1 x волнени баферот
1 X M14 тема Вежба адаптер
1 x Сина Сунѓерот подлога
1 x Белата Сунѓерот подлога
2 x Црното Сунѓерот подлога
2 x Портокал Сунѓерот Подлога
2 x Жолт Сунѓер Подлога

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MATCC

Поврзани производи