16A ЕУ руски Стандард Штекер со Канџи Wallpad Црн Панел Стакло Schuko руската Ѕид Моќ Штекер ЕУ со Кука Клипови Mouting
Ново - 40 %

16A ЕУ руски Стандард Штекер со Канџи Wallpad Црн Панел Стакло Schuko руската Ѕид Моќ Штекер ЕУ со Кука Клипови Mouting

Залиха
DEN 699.36
DEN 420.00
Износот:


16 A ЕУ руски Стандард Штекер со Канџи Wallpad Црн Панел Стакло Schuko руската Ѕид Моќ Штекер ЕУ со Кука Клипови Mouting
Банда =Копчето 1 Банда=1 Копче 2 Банда=2 Копчиња 3 Банда=3 Копчиња
1 Начин = 1 вклучете контрола 1 светилки 2 Начин = 2 прекинувачи контрола 1 светилка заедно

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
wallpad
Номинална Струја:
16A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Станбени / Општа Намена
Број На Модел На:
Wallpad Прекинувач и Грло
Стандард:
Контактот со Канџи
Обликот:
Плоштад
стакло материјал:
кристално стакло
Внатрешниот Материјал:
Чист бакар и Сребро контакт точка
Само Конзумирање На Моќ:
Помалку од 0.1 mW
Напон:
110V-250V
тековната:
10A-16A
Стандард:
Европскиот Стандард со Канџи
сертификација:
CE, TUV
боја:
Црна
Површина По Завршувањето:
Хром

Поврзани производи