РК Адаптер Алуминиум Брзо Ослободување Гребло во Седиштето Авто-затегнување Пропелер 12mm Tarot Г.С. CCW За DIY Multirotor Летало Quadcopter

РК Адаптер Алуминиум Брзо Ослободување Гребло во Седиштето Авто-затегнување Пропелер 12mm Tarot Г.С. CCW За DIY Multirotor Летало

Залиха
DEN 744.00
Износот:


Алуминиум Легура CNC Брзо Ослободување Гребло во Седиштето М3 12mm Tarot Г.С. CCW За DIY Multirotor Летало Quadcopter Хеликоптер
Добредојдовте на хоби Зона.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака ,Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Ако има било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. Убав ден на сите вас : )
Предмет : Брзо ослободување пропелер планината Материјал : Алуминиум 6061 T6 Насоката На Ротација : Г.С. / CCW боја : Црвено(Г.С.) / Balck(CCW) Производ Нето Тежина : 4g Завртка Теренот : 12mm Завртка Големина : M3 Одговараат За Вратило 4mm Или Подолу
Пакет Тип : Г.С.*10pieces CCW*10pieces Г.С. & CCW *10pairs Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
EQ16
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Големина:
12mm
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
црвено & црна

Поврзани производи