Автомобил Стандард Задниот Дел Wordmark Логото Декорација Налепници За Dongfeng За Peugeot 206 Автомобил-Стил, Авто Додатоци 1piece
Ново - 5 %

Автомобил Стандард Задниот Дел Wordmark Логото Декорација Налепници За Dongfeng За Peugeot 206 Автомобил-Стил, Авто Додатоци

Залиха
DEN 422.88
DEN 402.00
Износот:

Тоа е многу важно за нас.
3) Мал пакет во 2.ви благодарам многу
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат.
2) Ако купувачот треба пратката да биде доставен од страна на одредени курир или други изразат начин, ве молиме контактирајте го нашиот продажен да се прилагоди на цената пред исплата.
Автомобил Стандард Задниот Дел Wordmark Логото Декорација Налепници За Dongfeng За Peugeot 206 Автомобил-Стил
Опис :
[Име на производ] Автомобил Налепница
[Применливи автомобил] За Dongfeng За Peugeot 206
[Боја] Сребро.
1) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Се врати и Гаранција
Сите предмети се нови директно од фабриката. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
Контактирајте со нас во 7days од денот на приемот може да се вратат
Враќање во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.
Тоа е клиенти одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден .
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.
Вратете го во рок од 30 дена по приемот
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.
[Материјал] Алуминиумски + ABS
[Пакет] 1pc
100% Сосема Нов и Висок квалитет ,Лесно да го инсталирате
Плаќање И Испорака
-Ние прифаќаме alipay ,Сите големи кредитни картички sre прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќање, мора да бен направи во рок од 3 дена од денот на нарачката .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MyHung
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
30505
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Алуминиумски + ABS
категорија:
Алуминиумски + ABS
200000204:
200003546

Поврзани производи