3pcs/многу 200V 470UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 22*35mm 470UF 200V

3pcs/многу 200V 470UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 22*35mm 470UF 200V

Залиха
DEN 229.92
Износот:


Опис на производот
Преку Дупка Радијална Може Да Алуминиум Кондензатори
Номинална Напон
200 V
Номинална capacitance
470 UF
Quanity
3
Димензија
22 MM
Висина
35 MM
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 470 UF 200 V
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 200 V470 UF
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање

Декларираните карактеристики

Номинална Напон:
200V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTVXO
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
боја:
Црна
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
200V470UF
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor

Поврзани производи