JOD Значка Куче Пеглање Апликации за Облека Закрпи Панк Термо Лепило Велосипедисти Шиење Везови Patch за Блузи Облека
Ново - 49 %

JOD Значка Куче Пеглање Апликации за Облека Закрпи Панк Термо Лепило Велосипедисти Шиење Везови Patch за Блузи Облека

Залиха
DEN 81.12
DEN 41.00
Износот:


JOD Значка Куче Пеглање Апликации за Облека Закрпи Панк Термо Лепило Велосипедисти Шиење Везови Patch за Блузи Облека
1.Препорачана пошта (Трага информации се достапни)
бара 15-35days. (со исклучок на сабота и недела) за да стигнат до купувачот (дена во оддалечените области).
2.Бесплатен Превозот (Трага информација не им е достапна)
Ве молиме да бидете трпеливи 30-60days Ова е зависи од најниска цена и цената.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JOD
Големина:
more
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
BT303
Тип На Производ:
Закрпи
Шема:
писмо значка
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Карактеристично:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
Diy декорација:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи
Продажба На Чекање:
мало
Обичај:
обичај печ
боја:
Црна
Обликот:
biker
Видови:
панк велосипедисти
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина

Поврзани производи