Мини Џеб LED Рефлектори Преносни Keychain Keyring Корисна LED Светло Кампување Светло Факел Светилка Светла
Ново - 18 %

Мини Џеб LED Рефлектори Преносни Keychain Keyring Корисна LED Светло Кампување Светло Факел Светилка Светла

Залиха
DEN 46.08
DEN 38.00
Износот:


Мини LED Светилка Факел Carabiner Keychain Кука
LED Светлина
Лесен, лесен, висока ефикасност, преносни
Само притиснете го копчето на врвот, тоа може да создаде светла LED светло, одлична за кампување, планинарење или вонредна употреба
Посебни carabiner клип дизајн ви овозможи да го носат овој факел било каде или да чувате на вашиот keychain за секојдневна употреба
Карактеристики :
Материјал : Алуминиум Легура
Производ Во Боја : Бела/Сина/Виолетова/Црвена/Зелена/Црна
Светла Боја : Бела
Напојува со 3 x AG13 копчето ќелија (Не се Вклучени )
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Фенерче
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Осветлување Растојание:
< 50 m
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
Други
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
кампување, планинарење или вонредна употреба
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Бела,Црвена,Сина,Црна,Виолетова
Тип На Батерија:
копчето за електронски
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Wattage:
OTHER
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
Мини рефлектори
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
_

Поврзани производи