Заварување Алатки Автоматско Заварување Guage прилагодливи Филе Заварување Gage Метрички Мерач Мерење Владетел
Ново - 35 %

Заварување Алатки Автоматско Заварување Guage прилагодливи Филе Заварување Gage Метрички Мерач Мерење Владетел

Залиха
DEN 589.92
DEN 384.00
Износот:


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Прилагодливи Филе Заварување Gage
Тоа им овозможува мерење на
висина на рамни заварување
висина на филе, заварување мушка
Тоа им овозможува на concavity или convexity контрола на заварување филе
Автоматско заварување големина мерач
За точни калибрација на задник и филе тип завари
Проверете арматура
Проверка на грлото на филе, заварување за Да се утврди нога големината на филе, заварување

Пакет се вклучени :
1 Сет Прилагодливи Филе Заварување Gage
Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). сите на рудникот стока само наплати само мал дел од превозот цена,и поголемиот дел од земјата е бесплатен превозот
3. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Така на квалитетот е загарантирана. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
TRUSOXIN онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот треба внимателно!
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
tx008
Тежина:
15G
Тип:
Автоматско Заварување Големина
Должина:
None
Бренд Име:
TRUSOXIN

Поврзани производи