Wyieno Пацифик E Сензор Телефон Замена На Делови За Остриги Пацифик E Екран На Допир Digitizer Стаклен Панел

Wyieno Пацифик E Сензор Телефон Замена На Делови За Остриги Пацифик E Екран На Допир Digitizer Стаклен Панел

Залиха
DEN 460.80
Износот:


Пацифик E Сензор Телефон Замена На Делови За Остриги Пацифик E Екран На Допир Digitizer Стаклен Панел
Спецификации :
Име на производ екран на Допир Модел За Остриги пацифик E Боја
Црна Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на Допир
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Декларираните карактеристики

боја:
црна без алатки, црна додадете алатки
Бренд Име:
wyieno
Тип:
Екран На Допир

Поврзани производи