HSIC Британски Рок Бенд Queen Keychain Метал Копче Синџири Pendant Мода Копче Синџир Chaveiro Копче Прстен Автомобил Торба За Мажи Жени HC12497
Ново - 25 %

HSIC Британски Рок Бенд Queen Keychain Метал Копче Синџири Pendant Мода Копче Синџир Chaveiro Копче Прстен Автомобил Торба За

Залиха
DEN 122.40
DEN 92.00
Износот:

Почитувани Купувачи : Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. (големопродажба e-mail : ) Ако вашата цел повеќе од 220 ние ќе бесплатен превозот преку express. Топло информации : 1.НЕ Мин. цел Ограничување Сега!,прифати се меша цел, Бесплатен превозот од : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Цел помалку од 7$) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Цел повеќе од 7$) 2.Ако вашата нарачка > $220,ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази,како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. 3.Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours. Ако не можевме да ја добиете вашата навремено да одговори во рок од 48 часа,ние ќе испрати ви производи со сличен објект. 4.Нормално,нашите производи процесот на подготовка е 3 работни дена.Песна информации обично доаѓаат од 7-10 дена откако ќе го испратите на стоки надвор. 5.Ако сте задоволни со нашите производи,pls не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас,во моментов, ние ќе се обидеме потрудиме да slove било каков проблем. HSIC Британски Рок Бенд Queen Keychain Метал Копче Синџири Pendant Мода Копче Синџир Chaveiro Копче Прстен Автомобил Торба За Мажи Жени HC12497 Материјал : Метални Легури Големина : 6x3cm Тежина : 40g Синџир должина : 3.5 см
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Кристал Столб
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Злато Позлатен
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Бренд Име:
moontreya
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HC12497
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Функција:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Жени,Мажи,вљубеници во Филмот,колектори
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
Големина:
6.0x3.0cm
Тежина:
40g
боја:
Црвена,Сребро,Злато

Поврзани производи