Нови 8 инчен LCD екран За Леново 2 TV080WXM-NL0 80WXM7040BZT 1A5423 A8-50LC таблет компјутер бесплатен превозот

Нови 8 инчен LCD екран За Леново 2 TV080WXM-NL0 80WXM7040BZT 1A5423 A8-50LC таблет компјутер бесплатен превозот

Залиха
DEN 1142.40
Износот:


Нови 8" инчен LCD екран За Леново 2 TV080 WXM-NL0 80 WXM7040 BZT 1 A5423 A8-50 LC таблет компјутер бесплатен превозот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
80WXM7040BZT

Поврзани производи