БАКНИ МЕ Персоналните Мулти Глеѓ Очи Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан Жените Макси Ѓердан Мода Накит
Ново - 10 %

БАКНИ МЕ Персоналните Мулти Глеѓ Очи Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан Жените Макси Ѓердан Мода Накит

Залиха
DEN 247.20
DEN 223.00
Износот:


Производ Стил : БАКНИ МЕ Персоналните Мулти Глеѓ Очи Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан Жените Макси Ѓердан Мода Накит Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Кадифе Лента,Емајл,Кристал,Цинк Легура Боја Опции : Црвена Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Тип на Производ : xl01585b

Декларираните карактеристики

Должина:
32cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
7.5 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Број На Модел На:
xl01585b
Материјал:
Емајлот
Производство име :
БАКНИ МЕ Персоналните Мулти Глеѓ Очи Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан
боја:
црвено ѓердан
Материјали:
Сомот Лента,Емајл,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
38g
клучни зборови:
Емајлот Ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
црвено кадифе ѓердан
Должина:
32+8cm

Поврзани производи