СУРИ Коса Црна корен Ombre русокоса 613# Перика Директно Синтетички Перики Кратка Коса Боб Жени Висока температура Влакна cosplay Дневно
Ново - 45 %

СУРИ Коса Црна корен Ombre русокоса 613 Перика Директно Синтетички Перики Кратка Коса Боб Жени Висока температура Влакна cosplay

Залиха
DEN 1200.00
DEN 660.00
Износот:


1. Чешел,Крпа И Шампон. 2. Чешел За Trangle Слободни
3. Полицаец Внатрешноста 4. Стави Косата Балсам Во Вода
5.Измијте Перика Нежно,Не Пресврт 6. Се Впие Во Свежа Вода
7. Апсорбираат Водата Со Крпа 8. Оставете Го Исуши Природно
1.Подготви hairnet 2.Носат hairnet
3.Средиме вашата коса 4.Ја скрие вашата коса
5.Носат перика 6.Дали стил
Како да се комбинираат со цел :
Кога ќе се направи нарачка.за се меша добро,ве молиме да се стави стоката ви се допаѓа во вашата шопинг табела,кликнете на"додади во кошничка",а потоа "купи сега"и проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно пред да кликнете на "прати",тогаш тоа ќе биде едно такси превозот.
Како да се измери вашиот перика е должината
Ова е стандардниот начин на мерење перика должина.Мерењето се земени од темето кон врвовите на влакната.Оваа мерка е секогаш дадено кога косата е директно.
Оваа мерка е дадена за да ви овозможи да се утврди колку долго перика ќе биде на вашето тело.Тоа се зема од косата во косата,ќе над главите.
Должината на перика се мери различно од продолжетоци за коса,со перика, се мери од круната на совет на косата,додека екстензии се иста должина сите над главата,без разлика дали тоа е круна или тилот.
1.Зошто боја не изгледа токму онака како што сликите покажуваат?
Различни следи имаат различни екранот.Можеби иста боја ќе имаат малку боја разлика.
2.Зошто мојата коса да стане испреплетени?
Косата ќе стане испреплетени поради сувост,нафта & земја build-up,солена вода и не се чешла од вашата коса секојдневно. Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно.
3.Зошто доза на косата пролевање?
По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашата прва помош, пловечки коса ќе падне.
4.Може ли да се мијат & удар сува коса?
Можете да ги користите за благ шампон и балсам да се мијат нив.Ние, исто така препорачуваат да се користи на косата третман на нив на секои неколку недели.Косата може да биде удар-сушат на ниска поставување, но тоа е не се препорачува да го правите тоа премногу често.
5. Можам боја & Перм на косата?
На перики не може да се боја, тоа е тешко да се направи со себе. Ве молиме не го пробате. Ако перм на косата, ве молиме прашајте го продавачот е совети прво.
6. Кога ќе брод мој парцели од по платив за мојата цел?
Ќе има 24-часовен плаќање провери време од Aliexpress, ние ќе брод на стоките во рок од 24-48 часа по потврдувањето време.

Декларираните карактеристики

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Бренд Име:
сури коса
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
косата synthetichair:
жените косата долга коса перика коса
сина wigsynthetic перика:
црна перика синтетички влакна пурпурна перика
косата перика:
зелена перика долго wighair перики
директно перика:
parruccastraight коса
Ombre:
pelucas sinteticas
Права Коса:
ombre коса, перики синтетички влакна перика
браун перика:
peruki
parrucche:
peruca cosplay
перики за жените:
перика cosplay
русокоса перика афро перика:
Синтетички Перики

Поврзани производи