Вистинско вклучување, исклучување моќ flex кабел за Asus MeMO Pad 8 K01H K015 ME581CL страна јачина на звук копче flex кабел за нагоре/надолу за контрола на
Ново - 5 %

Вистинско вклучување, исклучување моќ flex кабел за Asus MeMO Pad 8 K01H K015 ME581CL страна јачина на звук копче flex кабел

Залиха
DEN 287.52
DEN 273.00
Износот:

дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број .Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи. И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа.Сите предмети се 100% нови и прегледани. треба да се испрати порака до нас .дали имате wholesales цена ? да,ние бидете сигурни дека имате wholesales цена ,ако цел повеќе 500 PCS,ќе добиете morediscount! ве молиме да испратите вашата порака до нас или контакт трговија јасли .
Вистинско вклучување, исклучување моќ flex кабел за Asus Me MO Pad 8 K01 H K015 ME581 CL страна јачина на звук копче flex кабел за нагоре/надолу за контрола на
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . (освен Во оддалечените области)
3. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.ние прифаќаме : Виза-картичка. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката. B) преговара за враќање на средствата.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно. Ви благодарам многу!
1. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .Delievery време : EMS : 5-15days.дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да). Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.ние прифаќаме : westernunion
3. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus MeMO Pad 8 ME581CL K01H K015
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus MeMO Pad 8 ME581CL K01H K015
мини цел:
1Piece
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
најдобар квалитет
користат за:
Asus MeMO Pad 8 ME581CL K01H K015

Поврзани производи