Kalen Нови Пристигнување Жените Срце Прстени Кристал & Нерѓосувачки Челик Сребро Шупливи Срцето Шарм Женски Прстени Ангажман Свадба Прстени
Ново - 22 %

Kalen Нови Пристигнување Жените Срце Прстени Кристал & Нерѓосувачки Челик Сребро Шупливи Срцето Шарм Женски Прстени Ангажман

Залиха
DEN 360.00
DEN 281.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Kalen
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
KR40344-К
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина:
13mm
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Функција:
моден накит

Поврзани производи