FLORATA Секси Корсет Црна, Црвена Faux Кожен Корсет Overbust Чипка Steampunk Облека Врвот Shaper Corselet Половината Тренер
Ново - 30 %

FLORATA Секси Корсет Црна, Црвена Faux Кожен Корсет Overbust Чипка Steampunk Облека Врвот Shaper Corselet Половината Тренер

Залиха
DEN 537.60
DEN 376.00
Износот:


Состојба : Нова
Боја : црна/црвена
Материјал : Кожа Faux
Големини на Располагање : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL
Пакет се Вклучени : една корсет и еден G - string

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
FLORATA
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Стил:
Секси
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
имитација на кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
088
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Боја:
црна/црвена
Големина:
s/m/l/xl/2xl/3xl/4xl/5xl/6xl
Пакет Се Вклучени:
Една корсет и еден исти G-string
Коска:
12 пластични boned
Пред Должина:
36cm
Назад Должина:
27CM

Поврзани производи