Луксузни Свадба Тиара Чешел слонова коска Бисер Флорални Рака-Насликани Круна Лисја-кристал jeweled Headband Булчински Свадба Коса Додаток SL
Ново - 0 %

Луксузни Свадба Тиара Чешел слонова коска Бисер Флорални Рака-Насликани Круна Лисја-кристал jeweled Headband Булчински Свадба

Залиха
DEN 57.12
DEN 57.00
Износот:


Пакет се Вклучени 1pcs*Тиара Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
Опис
Материјал : Бисер
Боја : Бела&Сребро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Големина : 12*8cm(L*W)
Грешка опсег : 1-3cm припаѓа на нормален феномен.Луксузни Свадба Тиара Чешел слонова коска Бисер Флорални Рака-Насликани Круна Лисја-кристал jeweled Headband Булчински Свадба Коса Додаток SL Опис
Карактеристики
Нежен е единствениот начин да се опише овој чешел косата. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). На свадба стил за било
свадба тема;
Врвен Квалитет На Европската Кристали;
Glistening Отвори Кристал Цвеќиња;
Жичен бисер косата со чешел со 5 праска цвет дизајн, создавајќи го одзема здивот
свадба headpiece;
Направи незаборавно гранд влезот во овој спектакуларен злато чешел. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Прекрасен подарок за некој близок (или себе си!)
Погодна за секојдневно носење или посебни прилики како што свадба
матурска, годишнина. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. да 18 : 00часот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Шампањ Злато
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Косата Чешли
Материјал:
бисер
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Број На Модел На:
32602
Метали Тип:
Други

Поврзани производи