Нова Мода Жените Сомот Долго Turban Headband Мрежа Сомот Двоен Слој Злато Beaded Муслимански Hijab Шамија Turbante Вратоврска Headwrap
Ново - 7 %

Нова Мода Жените Сомот Долго Turban Headband Мрежа Сомот Двоен Слој Злато Beaded Муслимански Hijab Шамија Turbante Вратоврска

Залиха
DEN 367.20
DEN 341.00
Износот:


Материјал : Полиестер + Сомот
Големина : 58cm главата големина, 140cm должина
Боја : 6 бои, како фото шоу
Пакет : 1 парче со OPP вреќа

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Bandanas
Број На Модел На:
1126
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Сомот

Поврзани производи