2 парчиња/многу BQ76925RGER BQ76925 BQ76925RGET IC се БОРАТ MGMT LI-ION AFE 24VQFN

2 парчиња/многу BQ76925RGER BQ76925 BQ76925RGET IC се БОРАТ MGMT LI-ION AFE 24VQFN

Залиха
DEN 318.24
Износот:


Опис на производот
Производителот на Производот Страница Стандарден Пакет 3,000 Категорија Inteqrated Кола(ИДЕНТИЧЕН) Семејна Серија - Пакување Лента & Ролна (TR) Функција на Наполнетост на Менаџмент, Менаџмент на Енергија на Батеријата Хемија Литиум-Јонска/Полимер Напон - Понудата 4.2 V ~ 13.2 V Оперативни Температурата од -25°C ~ 85°C (ТА) Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 24-VFQFN Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 24-VQFN (4x4)
ИДЕНТИЧЕН
ICS2
IC за мобилни
Модули
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето.
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки.
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање

Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
4.2 V ~ 13.2 V
Број На Модел На:
BQ76925
Температурата На Работа:
-40 ~ 85
is_customized:
Yes
Примена:
Мобилен Телефон
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
TTVXO

Поврзани производи