dongsheng Мода Натприродни Инспириран Гроздобер Стакло Ѕвезда Pentagram Pendant Панк Кожни Нараквици Мажи Жени Среќа Подароци -25
Ново - 24 %

dongsheng Мода Натприродни Инспириран Гроздобер Стакло Ѕвезда Pentagram Pendant Панк Кожни Нараквици Мажи Жени Среќа Подароци

Залиха
DEN 70.08
DEN 53.00
Износот:


0
dongsheng Мода Натприродни Инспириран Гроздобер Стакло Ѕвезда Pentagram Pendant Панк Кожни Нараквици Мажи Жени Среќа Подароци -25 Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 20cm 26cm 25cm Тежина : 14.5 g 3g 31g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс
Погодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
122
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Шема:
НАТПРИРОДНИ
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Должина:
20cm

Поврзани производи