Јакна+Панталони+Вест Црна Plaid Жените Деловни Костуми 2018 Дизајн Тенок Одговара за Статистика Единствен Стил Женски Панталоните Одговара на 3 Парче Сет

Јакна+Панталони+Вест Црна Plaid Жените Деловни Костуми 2018 Дизајн Тенок Одговара за Статистика Единствен Стил Женски Панталоните

Залиха
DEN 2399.52
Износот:


Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Со среќа!!!
. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Купи повеќе заштедат повеќе. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Превозот Политика : 1. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ве молиме не да се мешаат. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум.
започнете
крајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони + Вест )
Бројот на костуми зависи од бројот и видот на наредбите што ги достават. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Не обезбедат соодветни додатоци. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Исто така, службата е uppermost. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал Состав:
Памук помеша
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Бамбус Влакна,Волна,Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
is_customized:
Yes

Поврзани производи