50PCS 5ML Транспарентна Пластика Пресврт Пенкало, Празни Цилиндрични Козметички Пенкало, Преносни Dial Up Пенкало, DIY Усна Сјај Пакување Сад
Ново - 30 %

50PCS 5ML Транспарентна Пластика Пресврт Пенкало, Празни Цилиндрични Козметички Пенкало, Преносни Dial Up Пенкало, DIY Усна

Залиха
DEN 3159.36
DEN 2211.00
Износот:


50 PCS 5 ML Транспарентна Пластика Пресврт Пенкало, Празни Цилиндрични Козметички Пенкало, Преносни Dial Up Пенкало, DIY Усна Сјај Пакување Сад
Функција На Опис
Предмет Шифра СМ-ТМ-АМО-17
Шише Материјал PP+PC
Капацитет 5 ML Големина
Дијаметар : 16mm Висина : 121mm
Тежина 13.1 g
БОЈА ЈАСНО
MOQ
50 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ
Производ Олово Време 3 Дена
Како да нарачате :
За превозот :
Враќање/Поврат :
Повратни информации :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ML
Број На Модел На:
CM-ТМ-АМО-17
Тежина:
13.1g
Големина:
Diameter
Капацитет:
5ML
MOQ:
50pcs
боја:
Јасно
Прилагодено Лого:
Сребрена/Hotstamp Печатење

Поврзани производи