dower мене 2017 Нова Зимска Јакна Жени Маскирани се Згусне Грб Женската Мода Топло Outwear Надолу Памук-Поместена Долго Запушен Грб Паркови
Ново - 45 %

dower мене 2017 Нова Зимска Јакна Жени Маскирани се Згусне Грб Женската Мода Топло Outwear Надолу Памук-Поместена Долго Запушен

Залиха
DEN 3359.52
DEN 1848.00
Износот:


Големина(cm)
размер
рамо
плечо
биста
бюст
половината
линия талии
должина
длинный
sleeve
гильза
XL
43
108
-
93
58
XXL
45
116
-
94 59
3 XL
47
124
-
96
60
4 XL 49
132
-
98
61
5 XL
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Answer : ___________________________ Note :
1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L едноставно. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm
различни.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : За различни монитори, бојата ќе се разликуваат малку. Pls вид знаат.Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
dower мене
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Собираат,Џебови,Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0285
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Тежина:
1

Поврзани производи