2 Поставува Нордиските Стил Ѕид Виси Декоративни Складирање Рек Бања Полица Кујна Полица За Складирање Рек Ѕид Оркестарот Дребулии Складирање

2 Поставува Нордиските Стил Ѕид Виси Декоративни Складирање Рек Бања Полица Кујна Полица За Складирање Рек Ѕид Оркестарот Дребулии

Залиха
DEN 226.08
Износот:


2 Поставува Нордиските Стил Ѕид Виси Декоративни Складирање Рек Бања Полица Кујна Полица За Складирање Рек Ѕид Оркестарот Дребулии Складирање
Ќе добиете 1 сет мали полици и 1 сет големи полици Големина : Мали + Голема ( види слики ) Тежина : 100g Материјал : ABS Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Пакет : 1 сет samll полици + 1 сет големи полици ( Вкупно 4 парчиња полици ) Предности : 1.Совршен за чување на вашиот накит, нараквица, earings, ѓердан, broch,растенија и др. 2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети. 3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашиот ѕид или куќа. 4.Лесно да се носат,може да се користи за да ги зачувувате вашите закуски, писма,накит и други мали нешта.

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Број На Модел На:
QSZWJ-2T
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
NC
Нема. на Групи:
Двојно
Употреба:
Дребулии
Инсталација Тип:
Кука Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Бања Полици

Поврзани производи