Qvvcev Мини LED Рефлектори Водоотпорен Тактички Факел светилки мали флеш ligjt keychain laterna Светлина Светилка за отворен кампување
Ново - 10 %

Qvvcev Мини LED Рефлектори Водоотпорен Тактички Факел светилки мали флеш ligjt keychain laterna Светлина Светилка за отворен

Залиха
DEN 66.72
DEN 60.00
Износот:


* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.9 CM БОЈА : црна, сина, црвена (ве молиме да ни кажете каква боја сакате или ќе испрати по случаен Моќ : 1*АА батерија (не се вклучени) Висока осветленост бела, зрак стабилна, ултра висока осветленост Уникатно решение за ладна обработка на алуминиум легура на магнезиум школка Користите една AA батерија, електрична енергија повеќе моќни траен Висока осветленост led осветлување, векот на 100000 часа Префрлете се на дното - притиснете го прекинувачот
Пакетот вклучува :
1 x LED Светилка Факелот (испрати боја по случаен избор)
1 х АА батерија адаптер (батеријата не се вклучуваат)
Слика :
* Ние брод на светот ( освен Нигерија ).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Ние само брод да се потврди цел адреси.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
Qvvcev Мини LED Рефлектори Водоотпорен Тактички Факел светилки мали флеш ligjt keychain laterna Светлина Светилка за отворен кампување
Карактеристики : Алуминиум легура материјал ГОЛЕМИНА : 9.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
сертификација:
CE,CCC
Тип На Светилка:
за кампување, риболов и сл.
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Бела
Осветлување Растојание:
< 50 m
Бренд Име:
QvvCev
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Лумен:
160
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Тип На Батерија:
AA
Број На Модел На:
18024
Модел на LED Монистра:
LED
Големина:
9.8CM * 1.9CM
боја:
црна, сина, црвена (ние ќе испрати)
Моќта Од Страна На:
1*АА батерија (не се вклучени)

Поврзани производи