Нова Мода Исклучителна Тибетската Ретро Хривнија Мажите е Шест Знаци Мантрата Хривнија OM MANI PADME HUM Метал Амајлија Хривнија Жени
Ново - 40 %

Нова Мода Исклучителна Тибетската Ретро Хривнија Мажите е Шест Знаци Мантрата Хривнија OM MANI PADME HUM Метал Амајлија Хривнија

Залиха
DEN 672.00
DEN 403.00
Износот:

Цел повеќе од 10 компјутери, Попуст 0.5% попуст. Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Цинк Легура,Нараквица Кога цел е Кога цел е ≥ $180 . Бесплатен превозот од DHL/EMS/Федекс (3-7days) Нараквици Должина : 19.00 cm & 20.00 cm & 21.00 cm & 22.50 cm Нараквици Тежина : 60 G
Пакување :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?
A : наредбата може да се испрати во рамките 1-3 дена. Времето за испорака потреби околу 12-35 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 3-5 работни дена од DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS
П : Зошто Вашата Стока Е Многу Евтини, Квалитетот Е Загарантирана?
О : Затоа што ние имаме свои фабрика, контрола на квалитет е многу строга, стоката директна продажба и на големо во онлајн, па нашиот квалитет и цена се многу добри
П : Сакам Да Нарачате Различни Стилови, Трговија На Големо Може Да Се Меша Заедно?
A : Да, секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
Ви благодариме за вашето време!
Се враќа :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Повратни информации :
1. Кога ќе примите нашите производи, ако сте задоволни, ве молиме да ни даде добра оценка (5 ѕвезди), тоа е многу важно за нас, ние постојано ќе се подобри подобра услуга за секој клиент!
2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, без да мора да контактирате со нас, не ни даде лоша проценка, да ни кажете што е причина, ние ќе ги користат најдобрите услуга за да ви даде задоволителен одговор!

Декларираните карактеристики

Должина:
19cm, 20cm, 21cm, 22.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JANEYACY
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар Алуминиум,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
TZ
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Шест зборовите на мантрата
Функција:
хривнија
Тип:
Нараквици
Обликотшема:
Круг
Парична казна или Моден:
Моден
Заштита на животната средина:
Олово-бесплатно без никел
Материјал:
бакарни легури
Пол:
Неутрален
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Состојба:
100% Висок Квалитет На Сосема Нов
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
За публиката:
Мажите Белегзија или Жени Хривнија

Поврзани производи