10pair Убавина Нозе Пилинг Маска за Смена на Мртвите Нега на Кожа Exfoliator Нозе се Грижи за Белење на заби Педикир Нога Маска Exfoliating Нога Чорапи
Ново - 40 %

10pair Убавина Нозе Пилинг Маска за Смена на Мртвите Нега на Кожа Exfoliator Нозе се Грижи за Белење на заби Педикир Нога Маска

Залиха
DEN 1191.84
DEN 715.00
Износот:

Може да го рестартирате на процес по 20-30 дена (кога пилинг престана) за да се постигне саканиот ефект. Обидете се да не се применуваат лосион/крем, бидејќи ќе сакате вашиот мртвите кожата да лупам off. Прекинете да го користите ако имате непријатно чувство на печење.
За најдобри резултати : ако не го гледате пилинг во рок од 7 дена, можете да користите друга маска за подобрување на апсорпција и забрзување на пилинг.
-Препорачливо е да се носат еден пар на нормален чорапи надвор од маски, ова ќе осигура дека маски остане во место и да се олесни вашиот движење. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Можете да ги користите нозе exfoliating алатка да им помогне да ги отстраните мртвите кожата (се нежни).
-Се носат маски за 1-2 часа (минимум 30 минути за чувствителна кожа).
-Овој производ не е наменет да се излечи или да се дијагностицира болести. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.modname=ckeditor 10pair Убавина Нозе Пилинг Маска за Смена на Мртвите Нега на Кожа Exfoliator Нозе се Грижи за Белење на заби Педикир Нога Маска Exfoliating Нога Чорапи
-Во зависност од тоа како ќе реагираат на маски, можеби ќе треба 2-3 пара за да се постигнат саканите резултати. Маски може да предизвика иритација.
-Не се препорачува за луѓе со посебни здравствени услови, на пр. За луѓе со исклучително груб кутикулите, вие исто така може да разлиствам вашата нозете пред користење на маски. Може да се доживее трнење или затоплување сензација, ова укажува на тоа дека маските се работи.
-Ако имате грижа на тоа дали можете да го користите или не, ве молиме консултирајте се со вашиот лекар.
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму.
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Во зависност од нозе е состојба, целиот процес може да потрае 7-15 дена или подолго во зависност на апсорпцијата на секој човек (јас само започна пилинг по 10 дена). Ова не е препорачливо ако имате ново лупено кожата или рани/намалувања.
-Отстранување на маски од торбичка и носат нив што ако носите вашите чорапи.
Важно :
-Не го користете маски ако имате активни се намали или рани.
Како да го користите :
-Темелно миење на нозете (впива во топла вода со што ќе се зајакне суштината е апсорпција).
Дестинација
Прибл. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Answer : ___________________________ Note : нормално е дека некои луѓе можат да имаат прекумерна пилинг додека други може да се доживее многу малку пилинг по првиот пар.
-Отстранете ја маската и се измијат вашите нозе со водата.
- Сува вашите нозе. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Нога
Бренд Име:
efero
Број На Модел На:
Нога Маска
Тип:
Нога Маска
НЕТО-WT.:
40g по пакет
Состојка:
Други
За луѓето:
сите
Рок На Траење:
3 Години
Ефикасноста:
Отстрани Нога Мртвите Кожата

Поврзани производи