Безбедност Повлече Прстен Пролет Отскокнување Вратата Гром Прозорец Портата Алуминиум Latch Заклучување R06 Капка Брод
Ново - 17 %

Безбедност Повлече Прстен Пролет Отскокнување Вратата Гром Прозорец Портата Алуминиум Latch Заклучување R06 Капка Брод

Залиха
DEN 115.20
DEN 96.00
Износот:

Боја : Бела/Сива Материјал : Алуминиум Функција : Алуминиум автоматска врата болт, пролет натоварени, се повлече прстен отскокнување, лесна инсталација Висок квалитет на вратата гром обезбедува зголемена безбедност за врати, гејтс и windows Одлична замена за замена на вашите стари или оштетена една Белешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 cm = 0.3937 "
1 x Авто Затворање Latch Гром 4 x Завртки
'0302

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Сива
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
as show
Број На Модел На:
1A80302
Заклучување Тип:
како што покажува
Материјал:
боја:

Поврзани производи