Шупливи Rottweiler Куче 3D LED Осветлување Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Винил Рекорд Часовник Amimal Силуета Декор Виси Часовник
Ново - 40 %

Шупливи Rottweiler Куче 3D LED Осветлување Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Винил Рекорд Часовник Amimal Силуета Декор Виси Часовник

Залиха
DEN 1597.92
DEN 959.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Лист Големина:
12 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Креативните
Дијаметар:
30cm
Обликот:
Геометриски
Тежина:
300g
Функција:
Антички Стил
Комбинација:
Ги одделува
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
300mm
Дисплеј Тип:
Игла
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
Preciser
Број На Модел На:
RECORD257
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
3мм
Материјал:
винил lp
Шема:
Животните

Поврзани производи