Прилично Лак Божиќ Украс Божиќ Дрво Декорација Фестивал Партија Дом Bowknots Baubles Baubles Нова Година За Декорација
Ново - 20 %

Прилично Лак Божиќ Украс Божиќ Дрво Декорација Фестивал Партија Дом Bowknots Baubles Baubles Нова Година За Декорација

Залиха
DEN 112.80
DEN 90.00
Износот:


Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Погоден за : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Дома Декорација, Свадба, Роденден или Партија Illuminations
Големина : 5cm / 1.97"
Материјал : Не-плетени
Боја : Како на сликата
Пакетот Вклучува :
1 Пакет/12 Pcs Лакови

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DK061

Поврзани производи