JAVRICK Унисекс Силикони LED Спорт Види Дигитални Хривнија Зглоб Часовници Црна Види Подарок
Ново - 15 %

JAVRICK Унисекс Силикони LED Спорт Види Дигитални Хривнија Зглоб Часовници Црна Види Подарок

Залиха
DEN 85.44
DEN 73.00
Износот:


Мажите Женска Силикони LED Спорт Види Дигитални Хривнија Зглоб Часовници Црна
Опис: 100% сосема нов и висок квалитет на LED Дигитален дисплеј Пол : Унисекс Силикони Бенд, Бенд Ширина : прибл. 0.87"(2,2 см) Случај Големина : прибл. 1.57" x 1.30"(4*3.3 cm) Случај Дебелина : прибл. 0.47"(1.2 cm) Должина : околу. 10.63"(27cm) Црвена LED светло го прикажува Времето и датумот се прикаже Водоотпорен : секојдневниот живот е отпорен на вода, но не и за капење, пливање, нуркање, и Достапни бои : Златна, Розово Злато, Сина, Црвена, Виолетова, Сребро Количина : 1 Компјутер
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inchh 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Види (без мало пакет)

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
30мм
Бендот Должина:
27CM
Функција:
Отпорен На Вода,Ниту Еден
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
Плоштад
Движење:
Дигитални
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
едноставна
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Број На Модел На:
2S0067
Бренд Име:
JAVRICK
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Пол:
Унисекс
Стил:
моден види
Количина:
1pcs

Поврзани производи