WSKEN USB Тип C Кабел 1 M 2 M Мини 2 Магнетни Кабел за Samsung S8 Note8 USB C Тип C Брзо Полнење Магнетни Држачи за USB Кабел
Ново - 45 %

WSKEN USB Тип C Кабел 1 M 2 M Мини 2 Магнетни Кабел за Samsung S8 Note8 USB C Тип C Брзо Полнење Магнетни Држачи за USB Кабел

Залиха
DEN 1308.00
DEN 720.00
Износот:


Кабел Карактеристики Магнетни дизајн. Направи полнење повеќе едноставен и лесен за Поддршка на брзо полнење Лесно да се наплатат. На приклучокот е одвоена од кабел. Приклучок може да остане на телефонот, Само 1 секунда поврзани за полнење. Со добар квалитет. Метална порта +Најлон жица прави Производот издржливи и Убави .
Производи биле тестирани повеќе од 3000 пати . Со LED Светло. Лесен и удобен брзо да се најде кабел во темнината Должина : 1 метар 2 метри
совети : кабелот не е компатибилен со macbook / samsung таблета S серија / oneplus 5t

Декларираните карактеристики

Должина:
1m, 2m
Има Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
WSKEN
Компатибилен Бренд:
Samsung,SONY,LG,Motorola,Nokia
Тип:
Тип В
Карактеристики:
Магнетно
Модел:
WSKEN мини 2 USB Тип в
Карактеристики 1:
Магнетни Кабел Магнетни Држачи
Карактеристики 2:
Со LED индикатор светлина
Карактеристики 3:
Брзо полнење
Функции:
Полнење и пренос на податоци
Тип:
USB C / Type C / USB Тип В
Должина:
1 Метар / 2 Метри
боја:
Црна / Сребрена

Поврзани производи