За Meizu М5 Забелешка Силикони Телефон Случај за Meizu U10 У20 Задниот Поклопец Ултра Тенка за Meizu М1 М2 М3 TPU Школка Слатка Прегратка Шема Гел
Ново - 32 %

За Meizu М5 Забелешка Силикони Телефон Случај за Meizu U10 У20 Задниот Поклопец Ултра Тенка за Meizu М1 М2 М3 TPU Школка Слатка

Залиха
DEN 104.16
DEN 71.00
Износот:


ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез Случај Карактеристики 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : TPU 3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 4.Совршено одговара на обликот. 5.Издржливи и перат. 6.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Пакет се вклучени :
1 buc телефон случај
Компатибилен Модел На Телефон :
1.за Meizu U10 ( 5.0 инчен ) 2.за Meizu У20 ( 5.5 inch ) 3.за Meizu М1 Забелешка ( 5.5 inch ) 4.за Meizu М2 Забелешка ( 5.5 inch ) 5.за Meizu М3 Забелешка ( 5.5 inch ) 6.за Meizu М5 Забелешка ( 5.5 inch )
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот :
1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи )
2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме.
3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Декларираните карактеристики

Материјал:
за Meizu U10, за Meizu У20, за Meizu М1 Забелешка, за Meizu М2 Забелешка, за Meizu М3 Забелешка, за Meizu М5 Забелешка
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.0-5.5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Слатка Прегратка Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Meizu Модел 1:
за Meizu U10 Случај 5.0 инчен
Meizu Модел 2:
за Meizu У20 Школка 5.5 инчен
Meizu Модел 3:
за Meizu М1 Забелешка Браник 5.5 инчен
Meizu Модел 4:
За Meizu М2 Забелешка Покрие 5.5 инчен
Meizu Модел 5:
за Meizu М3 Забелешка Fundas 5.5 инчен
Meizu Модел 6:
За Meizu М5 Забелешка Случај 5.5 инчен

Поврзани производи