50 КОМПЈУТЕРИ 18 Pin У Облик Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Везови Ножот За 3D Microblading Прирачник Тетоважа Пен
Ново - 20 %

50 КОМПЈУТЕРИ 18 Pin У Облик Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Везови Ножот За 3D Microblading Прирачник Тетоважа Пен

Залиха
DEN 388.80
DEN 311.00
Износот:


50 КОМПЈУТЕРИ 18 Pin У Облик Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Везови Ножот За 3 D Microblading Прирачник Тетоважа Пен
Карактеристики :
Microblading Игла
За Веѓа Microblading
U18 prong Скатен игла
Игла Дијаметар : 0.25 mm
Пакет : За Еднократна Употреба
Пакување Предмет : тетоважа игли сечилото × 50pcs

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
U18 игли
Производот:
тетоважа игли
Стил:
веѓа microblading
Количина:
50pcs
ОДГОВАРА ЗА:
трајна шминка машина
користат за:
Прирачник Microblading Пен
Употреба:
трајна шминка
Објектот:
Microblading Игла
Пакет:
Расположливиот 1 парче по торба
Кина материјали:
игла сечилото

Поврзани производи