LeonLion 2017 Мода Очила За Сонце Жените Мачка Очи Бонбони Луксузни Сонце Очила За Жените Oculos De Sol Feminino Класичен Ретро Очилата

LeonLion 2017 Мода Очила За Сонце Жените Мачка Очи Бонбони Луксузни Сонце Очила За Жените Oculos De Sol Feminino Класичен Ретро

Залиха
DEN 144.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Бренд Име:
LeonLion
Пол:
Жените
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
58mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
52mm
Број На Модел На:
Очила за сонце MN5126
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Кутија/Влакна Текстил/Очила шрафцигер
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика

Поврзани производи