Случај За Леново Атмосфера S1 Лајт Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Леново Атмосфера S1 Лајт Случај Кул Задниот Поклопец за Леново S1 Лајт
Ново - 38 %

Случај За Леново Атмосфера S1 Лајт Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Леново Атмосфера S1 Лајт Случај Кул Задниот

Залиха
DEN 139.20
DEN 86.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животински
Големина:
For 5.0 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Леново Атмосфера S1 Лајт
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Човекот Womam Момче Девојка Како Подарок

Поврзани производи