xintylink мултифункционален алатки RJ12 RJ45 crimper cat6 cat5e Кабел Stripper притискање линија клешти менгеме маша клип висок квалитет
Ново - 29 %

xintylink мултифункционален алатки RJ12 RJ45 crimper cat6 cat5e Кабел Stripper притискање линија клешти менгеме маша клип висок

Залиха
DEN 1055.52
DEN 749.00
Износот:


алатки RJ11 RJ45 crimper Crimping Кабел Stripper притискање линија менгеме клешти маша за мрежни инсталации rj45 конектори
На смолкнување дел прикачен на уредот за заштита, за да се избегнат повреди на работа
Со функции на лента UTP / STP Круг извртени пар кабел
Се применува за да се типови на : rj12 телефонски линии(6p6c,6p4c,6p2c), rj45 мрежа на линии(8p8c), rj45 cat6 cat5 cat5e конектор
Лента / смолкнување се применуваат : Рамна и Круг кабел
1 x rj45 crimper
1 x жолт картон нож
Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот поставување Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3мм во големина deviatio руски пријатели ве молиме да ни остават име и презиме ,поради руската политика,ви благодариме! Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена откако ќе го добие потврди за плаќање. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Објектите може да бидат испратени од страна на кина пост регистрирани воздух mail,aliexpress стандард превозот,aliexpress премиум превозот,преку DHL, FEDEX, UPS-от, EMS по ваш избор. И времето за испорака зависи од дестинации и други фактори. Сите превозот начин има следење на број, ќе се даде приоритет да се избере најбезбедно и најбрз начин да се испрати. Ако вашиот потврда дојде време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена,ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас. Сите производи се под 3-месеци гаранција. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во нивната оригинална состојба (во Оригинал Налепница и Оригинално Пакување). Сите производи ги нудиме се од висок квалитет. Ако сакате да ја размена defectives или погрешно-испраќаат предмети, ве молиме да ги следниве чекори : ни E-mail во рок од 7 работни дена или разговор со нас преку Трговија Менаџер, ни кажува што детални дефект е и нудејќи ни ја вашата цел број. Испратете ни фотографии на defectives со оригиналното пакување, со која ќе се споредат сликите направени пред превозот. Враќање на предмети за нас со следење на број. Ве молиме да ни даде 5-Ѕвезда позитивни повратни информации дали сте задоволни со нашите производи. Ние ќе бидеме многу благодарни за тоа. Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви понудиме најдобра услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
xintylink
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
rj45 plier
is_customized:
Yes
Објектот:
стандард rj45 crimper
Спецификации:
rj45 rj12
Тежина:
330g
Тип:
8p8c 6p6c 6p4c 6p2c

Поврзани производи