Нови жените заврзана turban шапка chemo капа headbands
Ново - 12 %

Нови жените заврзана turban шапка chemo капа headbands

Залиха
DEN 105.60
DEN 93.00
Износот:


Нови жените заврзана turban шапка chemo капа headbands Материјал : памук&spandex Големина : одговара на сите Боја : Како на фотографијата се покаже Пакување : 1 парче turban во OPP вреќа

Декларираните карактеристики

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Тип:
Bandanas
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
TJM-282

Поврзани производи