Авто Центар Конзола Табла Копчето Покрие Трим Хром ABS Автомобил-Стил, За BMW 3 4 Серија F30 F32 F34 2013-2015 Автомобил Додатоци

Авто Центар Конзола Табла Копчето Покрие Трим Хром ABS Автомобил-Стил, За BMW 3 4 Серија F30 F32 F34 2013-2015 Автомобил Додатоци

Залиха
DEN 718.56
Износот:


Авто Центар Конзола Табла Копчето Покрие Трим Хром ABS Автомобил-Стил, За BMW 3 4 Серија F30 F32 F34 2013-2015 Автомобил Додатоци
Спецификации Објект име : Нов Chrome Табла Конзола Покрие Намали За BMW 3 4 Серија F30 F32 F34 320 420 2013-2015 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Конзола Покрие Трим поставите 4pcs x 1 Опис
Компатибилен :
BMW Серија 3 F30 F31 F34 316 318 320 2013-2015
BMW Серија 4 F32 F36 420 2013-2015

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
Централната Конзола Табла Копчето Рамка Покрие Трим
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
ABS пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2013-2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
За 1:
BMW Серија 3 F30 F31 F34 316 318 320 2013-2015
За 2:
BMW Серија 4 F32 F36 420 2013-2015
Објектот:
Централната Конзола Табла Копчето Рамка Покрие Трим
боја:
Сребро.
Количина:
2 парчиња
тип 1:
Внатрешни работи Автомобил-стил, Украси
тип 2:
Декорација Автомобил Додатоци
тип 3:
Хром Автомобил Стил Покрие Трим Налепници

Поврзани производи