Боја Случаен петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Материјали Обетки Унисекс CH-22
Ново - 24 %

Боја Случаен петокрака Ѕвезда Прозрачна Обетки LED Тренд Парови на Подароци Божиќ ноќ на Вештерките Материјали Обетки Унисекс

Залиха
DEN 73.92
DEN 56.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
Sk Meida
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CH-22
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Поврзани производи