За Топла Автоматско Кабел Жица Stripper Соголување Челик Crimper Crimping Plier Машина Алатка За Промоција
Ново - 20 %

За Топла Автоматско Кабел Жица Stripper Соголување Челик Crimper Crimping Plier Машина Алатка За Промоција

Залиха
DEN 288.00
DEN 230.00
Износот:


Материјал : Челик
Боја : Црвено+Сребро.
Договор со човечкото тело инженеринг дизајн, совршено се поклопува со формата на вашите грчевито држејќи се за дланка
Усвојување на високо квалитетни алуминиумски јаглероден челик, со 2-3 пати подолг живот од обична челик;
Усвојување на висока густина пролет се направи сте во дресот на жица поудобно, и не е лесно да падне.
Не се лизга рачка, донесе повеќе удобно користење
Големина : Види на сликата подолу
Максимална Отворање : 31mm/1.22" се Справи со должина : 80mm/3.15" Вкупна должина : 170mm/6.69" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Дијагонала Сечење Клешти
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Жица Stripper
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Челик

Поврзани производи