Моден Подарок Заврши Пластични Кеси со Сатен Лента Правоаголник повеќе бои за избор 123x160x3mm 12PCs/Торба
Ново - 30 %

Моден Подарок Заврши Пластични Кеси со Сатен Лента Правоаголник повеќе бои за избор 123x160x3mm 12PCs/Торба

Залиха
DEN 437.28
DEN 306.00
Износот:


W elcome на нашата online продавница
Моден Подарок Заврши Пластични Кеси со Сатен Лента Правоаголник повеќе бои за избор 123x160x3mm 12 PCs/Торба
Како да се плати за цел
Пакување
Превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро !
Нашиот Магацин

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
16cm
Број На Модел На:
170506101745
Објектот Должина:
12.3cm
Бренд Име:
YYW
Објектот Висина:
0.3cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
170506101745:
511061
S:
123.00X160.00X3.00 mm

Поврзани производи