Нови 9.7 инчен + Рамка OLM-097D0761-FPC Вер.2 екран на Допир Панел Екран Digitizer Поправка За Teclast X98 Воздух III 3 P98 4G Бесплатен превозот

Нови 9.7 инчен + Рамка OLM-097D0761-FPC Вер.2 екран на Допир Панел Екран Digitizer Поправка За Teclast X98 Воздух III 3 P98

Залиха
DEN 792.00
Износот:


Нови 9.7" инчи Висок Квалитет OLM-097 D0761-FPC Вер.2 екран на Допир Панел Екран Digitizer Поправка За Teclast X98 Воздух III 3 Бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Декларираните карактеристики

боја:
Без Слава, P98 4G со Рамка, X98AIRIII со Рамка
Број На Модел На:
OLM-097D0761-FPC ВЕР.2
Бренд Име:
Perciron
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран

Поврзани производи