Водоотпорен Средни Голема Куче Јакна Облека за Малку Куче Материјали Зима Кутре Chihuahua Куче Облека
Ново - 30 %

Водоотпорен Средни Голема Куче Јакна Облека за Малку Куче Материјали Зима Кутре Chihuahua Куче Облека

Залиха
DEN 270.72
DEN 190.00
Износот:

Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Опис на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук Мешавина Пакетот Вклучува : 1 Сет.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Така што можеме да ги исполнуваат адреса на вашиот concer.
Добредојдовте на "KKWL Парк Продавница" Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа". Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
panDaDa
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
100% Памук

Поврзани производи