Мулти Бои Вистински Зајакот Крзно Рамен Pompom Топката Занает За DIY Изработка на Накит Многу бои, 8 компјутери/торба Накит Материјали

Мулти Бои Вистински Зајакот Крзно Рамен Pompom Топката Занает За DIY Изработка на Накит Многу бои, 8 компјутери/торба Накит

Залиха
DEN 96.00
Износот:


Опис :
Добар квалитет рамен pompom топка за изработка на накит, тоа може да биде drilled во средината да се оди преку накит жица за да се жичени во накит;
Ве молиме имајте на ум, тоа не е целосна круг на топка, додека повеќе рамни круг;
Големина околу 24-25 мм, некои делови не се целосно круг, како што е природно крзно се направени, па се надевам клиенти се разбере и прифати пред да се купи.
Материјалот е вистински зајакот крзно, а не се изгубат боја;

Декларираните карактеристики

Големина:
25 mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
BEADZTALK
Производ Карактеристики:
добар квалитет вистинско крзно pompom
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
pp20
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Наоди Тип:
pompom
Материјал:
Крзно
Материјал:
вистински зајакот крзно
Големина:
20-24 mm
Бои:
Сино Зелена Бела Црна, Виолетова
Пакување:
8 компјутери торба

Поврзани производи